آموزش پینگ سایت مپ به گوگل

آموزش پینگ سایت مپ  به گوگل یکی از راههایی است که میتوانید برای ایندکس سریعتر مطالب و محتوای سایت و وبلاگ از آن استفاده کنید در این روش شما بدون نیاز به هیچ ابزار و پنل خاصی نقشه سایت خودتون رو به گوگل پینگ میکنید.

چرا پینگ نقشه سایت (سایت مپ) ؟

در حال حاضر گوگل ایندکس دستی مطالب رو از بخش کنسول غیر فعال کرده و گفته به زودی فعال میشه اما یکی دیگه از روش هایی که میتونه ایندکس رو سرعت ببخشه پینگ سایت مپ گوگل می باشد البته گوگل گفته که نقشه رو به فهرست خودش اضافه میکنه اما تضمینی نیست که حتما و به سرعت ایندکس بشه ولی به هر حال این یکی از روش هاست که در این مطلب آموزش سئو به اون میپردازیم.

با ارسال هر مطلب در سایت میتونید این کارو انجام بدید و به موتور جستجو اطلاع دهید که وبسایت شما به روز شده و مطلب جدیدی در اون قرار داده شده است برای استفاده از پینگ گوگل آدرس زیر را در مرورگر خود قرار دهید.

https://www.google.com/webmasters/sitemaps/ping?sitemap=

و بعد از علامت مساوی = نقشه سایت و بخشی که مطلب جدید در اون قرار داره را به آدرس اضافه کنید و آدرس رو در مرورگر اجرا کنید بعد از این کار با این پیغام مواجه خواهید شد (Sitemap Notification Received) که به شما اطلاع داده میشه با موفقیت به فهرست گوگل اضافه شد.

اینم از این آموزش کوتاه، امیدوارم استفاده کنید و نظراتتون رو هم با ما در میون بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات بسته شده است.