خرید اکانت ماز پرو Moz Pro

خرید اکانت ماز پرو

خرید اکانت ماز پرو (Moz Pro) + آموزش استفاده از ماز با قیمت 50 هزار تومان برای یک ماه از طریق سایت سئو طرح انجام می شود اکانت ماز می تواند شما را در مراحل سئو سایت به خوبی کمک کند. شرکت ماز اکانت پرو را برای ماه اول به مبلغ یک دلار به کاربر ارائه می دهد که میتوانید با هزینه ناچیز پانزده هزار تومان از طریق وبسایت سئو طرح به راحتی این اکانت را خریداری و فعال نمایید.

ماز Moz pro چیست؟

Moz ماز یا ماز پرو یک ابزار تحلیلی بسیار قوی برای رشد و بهینه سازی وبسایت می باشد که از طریق آن می توانید به تحلیل سایت خود و رقبا بپردازید و بهترین استراتژی را برای رشد و سئو سایت خود انتخاب کنید این ابزار شامل قسمت های مختلفی می باشد که به شرح آن می پردازیم.

با خرید این اکانت به چه امکاناتی دسترسی خواهید داشت:

۱- Link Research

Link Research

پیدا کردن بک لینک های رقبا با اکانت ماز

شاید مهمترین بخش اکانت ماز پرو را بتوان همین قسمت نامید که مخصوص چک کردن بک لینک های سایت خود و یا پیدا کردن بک لینک های سایت های رقبا است با استفاده از این امکان شما می توانید ببینید رقبای خود در چه سایت هایی و با چه کلمات (انکرتکست) لینک ساخته اند و حتی میزان اسپم بودن سایت لینک دهنده را هم مشخص خواهد کرد به راحتی می توانید توسط این بخش لینک های سایت های رقیب خود را پیدا کنید و در آن ها برای سایت خود اقدام به لینکسازی کنید.

۲- Keyword Research

Keyword Research

پیدا کردن کردن کلمات پر سرچ و ترند

این بخش هم یکی دیگر از بخش های مهم سایت ماز می باشد که با استفاده از آن می توانید مهمترین کلمات حوزه رقابت خود را پیدا کرده و حتی از کلمات پر سرچ موضوع مورد نظر و سایت های رقیب خود آگاه شوید.

۳- Crawl and audit your sites

Crawl and audit your sites

توسط این بخش می توانید مشکلات داخلی سایت خود مثل لینک های شکسته و صفحات از دست رفته ۴۰۴ را پیدا کنید و با اصلاح آن ها سئو داخلی سایت خود را ارتقا دهید.

۴ – Track your rankings

Track your rankings

در این قسمت می توانید به آنالیز کلمات کلید در نتایج بپردازید و رتبه کلمات کلیدی سایت خود و رقبا را مشاهده کنید همچنین نحوه نمایش مطالب خود را در موتورهای جستجو دنبال کنید و با استفاده از مشکلاتی که در سایت های رقبا مشاهده می کنید سایت خود را برای کلمه کلیدی هدف بهینه تر کنید.

خرید اکانت یک ماهه ماز پرو

اما تمام امکانات سایت ماز به صورت پولی است و امکانات رایگان خیلی محدود و شبیه دمو می باشد این اکانت رو به صورت ماهانه برای شما با قیمت 50 هزار تومان تهیه و در اختیار شما قرار می دهیم.

” جهت خرید می توانید با ما در تلگرام از طریق آی دی زیر ارتباط باشید.

@tm_web

4.6/5 - (10 امتیاز)

2 دیدگاه to “خرید اکانت ماز پرو Moz Pro”

  1. جواد گفت:

    سلام آیدی تلگرام تون مشکل داره