خرید رپورتاژ دانشگاهی

خرید رپورتاژ دانشگاهی

خرید رپورتاژ دانشگاهی به صورت بک لینک های دائمی می تواند تاثیر فوق العاده ای بر روی سایت شما بگذارد و باعث افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو و مخصوصا گوگل شود.

رپورتاژ دانشگاهی یا EDU چیست

این نوع لینک ها که از سایت های دانشگاهی و یا موسسات آموزشی برتر دنیا هستند به علت با ارزش بودن دامنه های آنها نزد گوگل باعث افزایش تراست رنک و قدرت دامنه شما می شود.
بک لینک های EDU و GOV یکی از قویترین نوع لینک ها محسوب می شوند که موتورهای جستجو به سادگی آنها را شناسایی ، فهرست بندی و برای آن ارزش زیادی قائل هستند.

نکاتی که باید هنگام سفارش Edu Backlinks باید رعایت کنید تا به بهترین نتیجه برسید این است که بر روی یک کلمه کلیدی یا انکرتکست خاص متمرکز نشوید که باعث به شک انداختن گوگل شوید سعی کنید به طور همزمان روی کلمات هم خانواده و همچنین روی آدرس خالی (url) صفحه هدف کار کنید تا بتوانید به موفقیت بیشتری دست پیدا کنید.

نحوه ایجاد بک لینک edu

  • ثبت رپورتاژ
  • لینک های کامنتی
  • پروفایل

اما به دست آوردن این نوع لینک ها به سادگی دیگر بک لینک ها نیستند چون سایت های آموزشی و دانشگاهی برای هر منبعی لینک خروجی قرار نمی دهند البته می توانید به سادگی از این سایت ها لینک کامنتی دریافت کنید که شاید اثر مثبت داشته باشد اما ریسک جریمه شدن آن بیشتر است چون تعداد زیادی کامنت در آن صفحه درج میشود و تبدیل به مزرعه لینک میشود همچنین لینک هایی که در بخش نظرات درج می شود عموما دارای تگ نوفالو می باشد که ارزش خاصی از از سایت مبدا به مقصد منتقل نخواهد شد.

لینک های پروفایلی هم نوع دیگری از بک لینک های دانشگاهی (edu) و یا سایت های دولتی (gov) هستند که برای درج لینک باید به دنبال سایت هایی باشید که دارای انجمن یا پنل کاربری هستن تا بتوانید در بخش بیوگرافی آدرس سایت خود را ثبت کنید.

خرید رپورتاژ دانشگاهی edu

خرید رپورتاژ دانشگاهی edu

بهترین روش برای به دست آوردن لینک های این موسسات آموزشی و دولتی خرید رپورتاژ دائمی دانشگاهی  در این سایت ها است که هم اکنون سئو طرح با قیمت بسیار مناسب این کار را برای شما به بهترین شکل و طبق آخرین آپدیت های الگوریتم گوگل انجام می دهد در هر رپورتاژ شما قادر خواهید بود یک تا سه لینک دریافت کنید و قدرت صفحه و کلمه کلیدی مورد نظر خودتون رو در نتایج به شدت افزایش دهید.

مزایای خرید بک لینک دانشگاهی

  1. لینک های فالو
  2. افزایش رتبه کلمات کلیدی مورد نظر
  3. افزایش دامین آتوریتی و پیج آتوریتی
  4. هزینه بسیار کم نسبت به خرید دیگر بک لینک ها
  5. لینک گرفتن از بهترین سایت های دنیا و در نتیجه افزایش اعتماد گوگل به شما

هزینه درج بک لینک و رپورتاژ آگهی در سایت های دانشگاهی:

» 5 رپورتاژ edu , gov با قیمت 200 هزار تومان √

» 10 رپورتاژ edu , gov با قیمت 400 هزار تومان √

جهت سفارش این پکیج ها در تلگرام با یوزر زیر در تماس باشید.↓

@seowe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *